IT

THEY TRUSTED US

ABOUT COMPANY

digitec has been operating since 2007.
Since the very beginning, the company has been focusing on the quality of services.

Continuous improvement of our skills allows us to deliver always the best solutions on the market, tailored for our customer.

The mission of digitec is to provide the highest quality products and services in the field of modern technologies.

Profile of our business consists of the following departments: IT, AUTOMATION, HVAC.

Our offer is addressed to all customer groups: individual investors, small, medium and large companies.

“Satisfying our customers’ expectations and guaranteeing their satisfaction” is our motto.

That is why our goal is to support our customers in increasing efficiency and competitiveness.
We are a creative partner with ability to adapt to the needs of the customer, and thus the ability to meet the highest requirements.
At every stage of our cooperation, customers can count on our support and advice. Thanks to our flexibility and mobility, we are able to operate all over the country.

The strength and potential of digitec is ensured by a team of qualified professionals with many years of experience and certifications obtained from
Cisco Systems, Microsoft, Oracle, Siemens, Schrack Technik and many others. This allows us to offer our customers high quality services and products based on state of the art technologies.

OUR CERTIFICATES

REALIZATIONS

Meet our projects

SEE MORE »

WRITE TO US

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DIGITEC Grzegorz Kowalik. Dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez DIGITEC Grzegorz Kowalik w zakresie udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu, a jeżeli wyrazi Pan/Pani także na to zgodę to w celach handlowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, a w zakresie udzielonej zgody do czasu jej cofnięcia. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: daneosobowej@digitec.pl. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.