O Firmie

Firma digitec działa na rynku od 2007 roku.
Od początku stawiamy na jakość świadczonych usług.

Ciągłe doskonalenie naszych umiejętności pozwala nam na dostarczanie zawsze najlepszych i nowoczesnych rozwiązań na rynku, a przede wszystkim, dopasowanych do potrzeb  klienta. Misją digitec  jest dostarczanie  najwyższej  jakości  produktów i usług z zakresu nowoczesnych technologii.
Profil działalności naszej firmy obejmuje następujące działy:  IT,  AUTOMATYKA,  HVAC. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich grup Klientów: zarówno Inwestorów indywidualnych, jak i małych, średnich i dużych firm.

„Spełnienie oczekiwań naszych Klientów i gwarancja ich zadowolenia” to nasze motto. Dlatego też naszym celem jest wspieranie Ich efektywności i konkurencyjności.

Jesteśmy partnerem, którego cechuje kreatywność oraz umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, a co za tym idzie, zdolność sprostania najwyższym wymaganiom. Na każdym etapie naszej współpracy klienci mogą liczyć na pomoc oraz poradę. Dzięki naszej elastyczności i mobilności jesteśmy w stanie działać na terenie całego kraju.

O sile i potencjale digitec świadczy zespól wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty takich firm jak Cisco Systems,  Microsoft,  Oracle,  Siemens,  Schrack Technik, Samsung i wiele innych. Dzięki temu  możemy  pozwolić  sobie na oferowanie naszym Klientom usług najwyższej jakości i produktów opartych o najnowocześniejsze technologie.

Technologie Informatyczne

Automatyka Budynkowa i Przemysłowa

Instalacje Elektryczne i Elektroenergetyczne

Instalacje Słaboprądowe

Serwerownie

Instalacje Wentylacji i Klimatyzacji

Instalacje Sanitarne

Szkolenia

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich grup Klientów: zarówno inwestorów indywidualnych, jak i małych, średnich i dużych firm. „Spełnienie oczekiwań naszych Klientów i gwarancja ich zadowolenia” to nasze motto. Dlatego też naszym celem jest wspieranie Ich w podnoszeniu efektywności i zwiększaniu konkurencyjności.

O sile i potencjale digitec świadczy zespól wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty takich firm jak Cisco Systems, Microsoft, Oracle, Siemens, Schrack Technik i wiele innych. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na oferowanie naszym Klientom usług najwyższej jakości i produktów opartych o najnowocześniejsze technologie.