Sonda
W jaki sposób Twoja Firma utrzymuje systemy informatyczne?
  
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
  Start arrow Oferta arrow Szkolenia
Menu
O Firmie
Oferta
Szkolenia
     - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
e-Learning
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nasi Klienci
Aktualności
Kontakt z Nami

Szkolenia
cap_and_diploma.jpg

          Wiedza, wykształcenie i doświadczenie pracowników są jednym z najważniejszych czynników, decydujących o konkurencyjności firm. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, digitec przygotował zestaw szkoleń, które pomogą nie tylko uzupełnić wiedzę, lecz również wzbogacą ją o najnowocześniejsze stosowane praktyki i technologie.  Dążymy do tego, aby poznane programy stały się dla uczestnika kursu efektywnym narzędziem, umożliwiającym szybsze i łatwiejsze rozwiązywanie konkretnych problemów. Dlatego też, w ramach każdego z naszych kursów rolę szczególną spełnia szereg specjalnie przygotowanych ćwiczeń, które w większości przypadków swoją tematyka nawiązują do realnych sytuacji biznesowych.

          Szkolenia prowadzone przez digitec mają formę wykładów, laboratoriów, warsztatów oraz konsultacji. Znaczna część jest połączeniem tych form, co pozwala nadać szkoleniom bardziej przekrojowy charakter. Bardzo często prowadzimy również szkolenia w oparciu i materiały dostarczone przez naszych Klientów. Kursy prowadzone w ten sposób maja najcześciej formę tzw szkolenia elektronicznego - e-Learning'u.

          Wkrótce na naszej stronie pojawi się pełen opis prowadzonych przez nas szkoleń. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą e-Learning'u.^
^


Start |